Зустріч із фахівцем з мінної безпеки: важлива інформація для збереження життя
Викладачі кафедри медико-біологічних дисциплін разом зі студентами факультету фізичного виховання і спорту ЖДУ імені Івана Франка долучилися до надзвичайно важливої зустрічі з фахівцем з мінної безпеки Житомирської обласної організації Товариства Червоного Хреста України - Ігорем Поліщуком.
Зустріч була присвячена темі «Правила поведінки з вибухонебезпечними предметами та попередження ризиків за умов воєнного стану». Ця зустріч вкотре нагадала, що обізнаність - це зброя, яка рятує життя.
Особливо цінним було те, що учасники мали змогу поставити фахівцю практичні запитання, обговорити реальні ситуації та розвіяти поширені міфи.
Дякуємо Ігорю Поліщуку та Товариству Червоного Хреста України за важливу місію інформування, профілактики та захисту!
Рівень заходу: Університетський
Дата проведення: 14 травня 2025 р.
Категорія: лекція
Тип заходу: Здоров'язбережувальні заходи
Місце проведення: Житомирський державний університет імені Івана Франка