Конференція-форум у м.Києві був присвячений "Розвитку наставництва як соціальної послуги". Обговорювалися питання нового законодавства стосовно наставництва, правила та вимоги до бажаючих бути наставниками, процедуру оформлення наставництва, проблеми, що виникають у цій сфері.