Інтерактивна гра «Життя в квадраті» від ГО «Інститут розвитку громадської активності»
Студенти спеціальності «Психологія» соціально-психологічного факультету Житомирського державного університету імені Івана Франка взяли участь у інтерактивній грі «Життя в квадраті», організованій ГО «Інститут розвитку громадської активності» в межах ініціативи #Дім.
Це була не просто гра — це була година жвавих дискусій, непростих виборів, щирих емоцій і глибоких роздумів. Ігрове поле стало простором довіри, де кожен міг приміряти на себе інший досвід, зіткнутися з упередженнями та знайти в собі ресурс для емпатії.
Саме в такі моменти слово «безбар’єрність» набуває справжнього змісту — через історії, почуття та усвідомлення.
Дякуємо організаторам за унікальний досвід і можливість долучитися до важливої розмови про рівність, прийняття та людяність.
Рівень заходу: Всеукраїнський
Дата проведення: 29 вересня 2025 р.
Категорія: тренінг
Тип заходу: Інформаційно-просвітницькі заходи
Місце проведення: Житомирський державний університет імені Івана Франка