Курси підвищення кваліфікації для вчителів біології (біології і екології), основ здоров’я та інтегрованих курсів «Довкілля» й «Здоров’я, безпека та добробут».

Учасники курсів мали змогу ознайомитись із важливими темами, що стосуються сучасних підходів до навчання та розвитку учнів: Змістовний потенціал курсу «Біологія і екологія» для збереження репродуктивного здоров'я молоді – питання, яке є надзвичайно актуальним для формування здорового способу життя у молоді. Евакуація та медичний захист населення – основи безпеки та надання першої домедичної допомоги в надзвичайних ситуаціях. Особливості формування ключових компетентностей при вивченні інтегрованого курсу «Здоров’я, безпека та добробут» – як навчати дітей важливим навичкам та компетенціям для їхнього майбутнього. Оцінювання результатів навчальних досягнень учнів в НУШ – новітні підходи до оцінювання за групами результатів навчання, які орієнтовані на індивідуальні потреби учнів.
Рівень заходу: Обласний
Дата проведення: 23 лютого 2025 р.
Категорія: курси
Тип заходу: Інформаційно-просвітницькі заходи
Місце проведення: природничий
Дата проведення: 23 лютого 2025 р.
Кількість учасників: 31
Відповідальні особи: Гарлінська Алла Миколаївна Константиненко Людмила Анатоліївна Романюк Руслана Костянтинівна Шелюк Юлія Святославівна
Посилання на соціальні мережі:
https://www.facebook.com/share/p/1K53ydeJL3/
Кафедра: Ботаніки, біоресурсів та збереження біорізноманіття

Повідомити про помилку Статистика
© Житомирський державний університет імені Івана Франка, 2025