Літературний клас для старшокласників на тему: «“Постійно виходити за межі теми...” До 100-літнього ювілею Станіслава Лема».

Кафедра германської філології та зарубіжної літератури провела традиційний літературний клас для старшокласників. Цього разу – на тему: «“Постійно виходити за межі теми...” До 100-літнього ювілею Станіслава Лема». Розмова точилася довкола творчої особистості польського письменника-фантаста й водночас стосувалася фантастичного та чудесного в літературі й житті. Спершу директор ННІ іноземної філології Марина Полховська познайомила майбутніх абітурієнтів із освітніми програмами, за якими здобувачі вищої освіти навчаються в нашому інституті. А потім професор кафедри германської філології та зарубіжної літератури Наталія Астрахан запропонувала старшокласникам поговорити про наукову фантастику на прикладі знаменитого роману Станіслава Лема «Соляріс». На завершення заходу доцент кафедри Леонід Закалюжний розповів про технічні винаходи й відкриття з романів польського письменника, які стали невід’ємними атрибутами життя сучасної людини.
Рівень заходу: Міський
Дата проведення: 22 грудня 2021 р.
Категорія: майстер-клас
Тип заходу: Профорієнтаційні заходи
Місце проведення: ННІ іноземної філології
Дата проведення: 22 грудня 2021 р.
Кількість учасників: 42
Відповідальні особи: Астрахан Наталя Іванівна Закалюжний Леонід Володимирович Лисецька Юлія Василівна Полховська Марина Володимирівна
Посилання на соціальні мережі:
https://www.facebook.com/DGPFL/posts/3145146869102435
Кафедра: Германської філології та зарубіжної літератури

Повідомити про помилку Статистика
© Житомирський державний університет імені Івана Франка, 2025