Екскурсія до Спеціальної школи №2 Житомирської обласної ради.
13 вересня 2025 року здобувачі спеціальності А6 Спеціальна освіта відвідали Спеціальну школу №2 Житомирської обласної ради. З перших хвилин перебування у школі було видно, що це не просто освітній заклад, а тепла спільнота, де створено умови для безпечного, емоційно комфортного та цілісного розвитку кожної дитини.
Студентів ознайомили з особливостями роботи закладу, розповіли як організовано освітній процес для дітей з порушеннями слуху та провели екскурсію по закладу і шкільному музею. Також ми мали можливість поспілкуватися зі старшокласниками, повправлялися використовувати жестову мову та навіть доєдналися до плетіння сіток.
Ми щиро вдячні за позитивні враження, гостинність та відкритість. Ця зустріч стала корисним досвідом, який допоможе студентам упевненіше почуватись у майбутній професійній діяльності та краще орієнтуватися у специфіці роботи в закладах спеціального освіти.
Рівень заходу: Обласний
Дата проведення: 13 вересня 2026 р.
Категорія: екскурсія
Тип заходу: Інформаційно-просвітницькі заходи
Місце проведення: Спеціальна школа №2 Житомирської обласної ради.